22

sty

2010

Łysica, Góry Świętokrzyskie, 612mnpm

17.01.2010

No i stało się. Według szybkich wyliczeń wyszło, że wlazłem na szczyt Gór Świętokrzyskich już 12sty raz. Pierwszy raz zimą.
Łysicę znają prawie wszyscy uczestnicy Rajdu Świętokrzyskiego, 90% populacji kielecczyzny.. no na prawdę nie wiem co można tutaj opisać. Niedzielna wyprawa a właściwie wypraweczka :) Podejście standardowo od strony Św. Katarzyny, czerwony szlak. Jeśli mam być szczery to łatwiej tam wejść w zimę bo wszystkie te niewygodne kamienie są równiutko zasypane śniegiem.
Zaśnieżony las na ŁysicyKrajobraz bardzo ładny jak na tak ‚zwykłą’ górkę. Jednak zima ma swój urok. Dojście na szczyt to jakieś 45-50 minut spokojnym marszem.
Cóż – więcej nic ciekawego. Ot górka. Kolejna.
Łysica

About Author

Jacek Ołowiak

Urodziłem się i jestem... na przekór wszystkim, na przekór światu. Hobbystycznie przez lat wiele wypracowałem w sobie dość ciętą ripostę, która niszczy głupie uśmiechy...

 

  • http://soundfactory.org.pl Wicher

    przyjacielu coś dawno nie bylo aktualizacji a ja dość często odwiedzam Twoją stronę. zaniepokojony jestem tą sytuacją. w dalszym ciągu chętnie widzę w moich muzycznych zmaganiach Twoją gitarę. Odezwij się i łodbierz mejla